Dzisiaj jest: 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Reklama stacjonarna lub w internecie

Propozycje reklamy stacjonarnej i w internecie. Sposoby na skuteczny marketing online. Pomysły na reklamę.
Dodaj odpowiedź

Drukowany katalog jako forma reklamy?

rozpoczęty 3 miesiące temu przez Kasztanek
2017-09-15 10:57 56%
Dostałem dobrą ofertę od drukarni by wydrukować katalogi produktów w formie książki i wykorzystać tego typu materiały jako reklamę. Czy takie coś ma sens. Na stronie drukarni https://www.jkbprint.pl/katalogi mam do wyboru kilka wersji takich katalogów, czy możecie doradzić jaki format itp wybrać by takie katalogi były skuteczne? 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Monka
2017-10-04 18:17 55%
Jak tak popatrzeć na oferty typu http://kalendarze.veus.pl to zdaje się, że warto inwestować w tego typu produkty. Uważam jednak, że katalogami, czy kalendarzami nie ma sensu obdarowywać przypadkowych osób, tylko najlepszych kontrahentów.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez zenit
2017-10-26 11:08 40%
Katalogi dla kontrahentów - jak najbardziej. Dla klientów też mogą być, ale raczej dla tych, którzy bardzo często korzystają z naszych usług. Takie katalogi nie są tanie w wykonaniu, także nie będziemy dysponować nimi w porażającej ilości (chyba, że tak zaówimy), więc trzeba się dobrze zastanowić, komu je wręczyć, jak już się na nie decydujemy.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.