Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Kredyt na rozwój firmy

rozpoczęty 8 lat temu przez Bartas Gdańsk
2016-01-30 21:02 41%
Szukam możliwości na pozyskanie środków poza bankami i chwilówkami? Są fundusze jak mikro. Możecie coś o tym powiedzieć?
odpowiedziano 8 lat temu przez Monka
2016-02-01 18:37 55%
Fundusze mikro to też kredyty. Nie korzystałam. Nie wiem czy warto. Przy dobrej zdolności najszybciej i najtaniej dostaniesz kredyt jednak w banku.
odpowiedziano 8 lat temu przez Bartas Gdańsk
2016-02-01 19:23 37%
Wiem, że w bankach można dostać najlepszą ofertę. Problem tylko w tym, że banki nie są zbyt chętne do udzielania kredytów. Działam na rynku od niedawna. To spory problem pomimo tego, że mam dochody.
odpowiedziano 8 lat temu przez Monka
2016-02-03 17:40 86%
Nie warto więc ładować się w kredyty. Może warto spróbować poszukać inwestora?
odpowiedziano 8 lat temu przez MikoPL
2016-02-03 18:09 55%
Znajdź doradcę finansowego w swojej miejscowości.
odpowiedziano 8 lat temu przez Platforma-dla-firm
2016-02-05 20:22 39%
Jedna z możliwości na pozyskanie funduszy to znalezienie inwestora. Wprawdzie przekonanie kogoś do swojego pomysłu nie należy do łatwych ale warto pamiętać o tej możliwości.
odpowiedziano 8 lat temu przez Bartas Gdańsk
2016-02-08 18:06 41%
Dziękuję za wskazówki. Póki co dałem sobie spokój. Udaje mi się wypracowywać nadwyżki i jakoś się kręci.
odpowiedziano 7 lat temu przez Monka
2016-11-14 17:35 39%
Gdzie dziś można uzyskać porównanie ofert kredytów w kilku bankach prócz oczywiście w porównywarkach typu http://amoney.pl?
odpowiedziano 7 lat temu przez pozyczkabez
2016-12-23 10:14 39%
Pożyczki i kredyty są dla ludzi. Ja osobiście nie za bardzo lubię te rozwiązania. Ale jednak w dzisiejszym świecie trzeba z tego korzystać. Fajnie to na pewno pomaga i pozwala rozwijać naszą firmę czy działalność. Jakieś krótkoterminowe pozyczki czy kredyty zawsze na pewno pomogą rozwijać naszą działalność, ale trzeba wiedzieć  w co inwestować ;)
odpowiedziano 7 lat temu przez MikoPL
2017-01-25 18:22 56%
Wrócę jednak do tematu doradcy finansowego. Na dobry doradca jest całkiem funkcjonalna wyszukiwarka doradców, którą autor podzielił na regiony.
odpowiedziano 7 lat temu przez Weronika
2017-02-04 15:29 52%
Kredyt to dobre rozwiązanie, ale zanim się na niego zdecydujemy warto z doradcą się skontaktować i specjalistami od biznesu. By się nie okazało, ze nasz pomysł na biznes nie wypali a my zostaniem z kredytem który będzie trzeba tak czy siak spłacić. Bo to może być spory problem. Dlatego warto myśleć zanim na niego się zdecydujemy.

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.