Dzisiaj jest: 21.9.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Firma bez dotacji - czy to jest możliwe?

rozpoczęty rok temu przez Tomasz
2016-11-15 18:52 80%
Czy waszym zdaniem możliwe jest powstanie firmy bez dotacji? Czy komuś się to udało? 
odpowiedziano rok temu przez Aldona
2016-11-17 12:30 63%
Oczywiście, że jest to możliwe, jeżeli tylko się chce, ale wiadomo, że musisz mieć zaoszczędzone jakieś pieniądze. 
odpowiedziano rok temu przez Monia
2016-11-19 09:58 41%
Wszystko zależy od tego, jak wielka ma być firma. Czasem jesteś w stanie ją uruchomić bez większych kosztów, a czasem nie ;)
odpowiedziano 4 miesiące temu przez Monka
2017-06-02 14:24 32%
Ja myślę, że jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i zdeterminowaną by mieć własną firmę i na niej zarabiać to jesteś w stanie osiągnąć sukces nawet bez dotacji. Na początek też warto dołączyć do http://www.bnipolska.pl/ to największa organizacja rekomendacji na świecie. Dzięki temu masz szanse na wypromowanie własnej marki, ale też naukę od innych przedsiębiorców co na pewno jeśli dobrze to wykorzystasz przełoży się na sprzedaż i rozwój przedsiębiorstwa. 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez zenonix1
2017-07-25 21:07 52%
sprawdziłem kto z ciekosci stoi za tym całym <nie zgłoszony spamik> i widze ten Ryszard Chmura co jest Dyrektorem jest nieźle ogarnięty tzn roniczk 1985 a już na koncie więcej niż 10< społek --> szacun!
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.