Dzisiaj jest: 25.4.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Ekspres do biura

rozpoczęty 7 miesięcy temu przez Monka
2017-10-02 11:29 76%
Kto z was zna się na ekspresach do kawy? Łapka w górę proszę. Muszę kupić do firmy wydajny ekspres, który nie bedzie wydawał zbyt głośno dziwnych dźwięków. Ważne, żeby działał sprawnie i akcesoria do niego nie kosztowały fortuny. Przeglądałam już tą ofertę https://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy_Przeznaczenie_Do-biura-2237.html ale fachowy rzut oka pomógłby wybrać najlepszy model. Dziekuję z góry za pomoc.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez kopisz5
2018-01-17 15:45 64%
Przede wszystkim warto zwrocić uwagę na ilość kaw jakie może on zrobić bez konieczności opróżniania pojemnika na wodę czy resztki. Jak wiadomo w biurze nikomu się nie chce często czyścić ekspresu i "dzięki temu" szybciej się one psują i wymagają naprawy. Ważne także jest to jaką kawę można stosować - mieloną czy ziarnistą. Ten na ziarnistą z pewnością będzie nieco głośniejszy. Ale znow chyba ostatecznie kawa jest tańsza - przynajmniej tak mi się wydaje. Sam mam, wprawdzie w domu na mieloną i na ziarnistą i ze zmieloną kawą działa ciszej. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.