Dzisiaj jest: 21.9.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Wystrój biura

rozpoczęty 9 miesięcy temu przez Mozajka
2016-12-26 12:19 78%
Elementy sztuki użytkowej wplecione w wystrój biura Waszym zdaniem nie będą oddziaływały negatywnie? Zastanawiam się nad wizytą/zakupami w jednej z galerii do której namiar jest na http://desa.pl ;
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Monia
2017-01-26 13:45 40%
Dla mnie wystrój biura to też swego rodzaju sposób na lepszą, albo gorszą pracę. To wszystko wpływa na nasze wyniki. 
odpowiedziano 4 miesiące temu przez kruszec
2017-05-25 10:42 61%
Zależy od tego, jaki to rodzaj działalności, a także jaka sztuka. Bo rzucające się w oczy wzory, kolory czy rzeźby mogą skutecznie odwracać uwagę. Ja bym postawił na nowoczesny wystrój, przy wykorzystaniu mebli o kształtach z nowych katalogów salonów meblowych - bez trudu dałoby się tam coś znaleźć. Tylko warto pamiętać o tym, że niektóre kolory w otoczeniu mogą drażnić niepotrzebnie więc trzeba się zastanowić, które należy wybrać do pomieszczeń, gdzie siedzą pracownicy, żeby nie przeszkadzały im w pracy, a kojarzyły się z przyjazną atmosferą.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Kasztanek
2017-07-19 10:24 38%
Mi się wydaje, że biura i pomieszczenia socialne powinny być wygodne dla pracowników. Oni spędzając w nich dzień muszą dobrze się czuc więc kolory raczej powinny być stonowane by ich nie drażnić. My obecnie zaadoptowaliśmy straszy budynek i jesteśmy w trakcie remontu. Zdecydowaliśmy na zamontowanie takich dodatków jak baterie wolnostojące w łazienkach, kupujemy wszystkie tego typu elementy w http://catido.pl/25-wolnostojace bo jest duży wybór elementów pasujących do naszego wystroju. 
odpowiedziano miesiąc temu przez
2017-08-22 11:14 36%
Biuro to miejsce gdzie pracownicy spedzaja cały dzień swojej pracy  dlatego musisz zadbać przede wszystkim o ich wygodę . My dla naszych pracowników zakupiliśmy biurka z elektrycznie regulowaną wysokością zerknij sobie <link> i powiem Ci że są świetnie. Teraz wiele godzin w pracy przy biurku nie odbija się tak na ich kręgosłupie. Jest o wiele wygodniej .
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.