Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

dropschipping

rozpoczęty 7 lat temu przez zenonix1
2017-07-13 21:54 49%
Witam,

interesuje mnie stworzenie sklepu internetowego na zasadach dropshippingu.
Czy ktoś może mi coś doradzić? Ewentualnie podesłać jakieś stronki, książki, artykuły na ten temat??
Z góry dziękuję!
odpowiedziano 7 lat temu przez Bartas Gdańsk
2017-07-14 13:57 42%
W jakiej branży chcesz działać? Nie ma tutaj wielkiej filozofii. Tworzysz/zlecasz stworzenie sklepu z integracją z wybranymi hurtowniami. Problem powstaje wtedy, gdy chcesz zostać zaóważona bo zazwyczaj w sklepach pojawia się oferta ze zdjęciami producenta i tą samą ceną. Wybić się jest trudno bez odpowiedniego planu.
odpowiedziano 7 lat temu przez zenonix1
2017-08-03 21:42 53%
Branza odziezowa, rzeczy od mlodych polskich projektantow wiec robione na zamowienie :)
Znalazlam spoko kompedium Wojciecha Wawrzaka na blogu Prakreacja --> jest tam chyba wszystko o dropshipingu!
odpowiedziano 6 lat temu przez MikoPL
2017-10-24 18:42 47%
Do handlu w sieci trzeba się dobrze przygotować. Moim zdaniem kolejny sklep odzieżowy jest słabym pomysłem. Lepiej szukać niszowych rozwiązań. Pomysłów nie brakuje. W branży budowlanej to np. maszyny budowlane. Przykładowa oferta współpracy hurtowej jest na stronie firmy RemonTech.
odpowiedziano 6 lat temu przez Bartas Gdańsk
2017-10-25 09:38 48%
Myślisz, że każdy odnajdzie się w handlu sprzętem budowlanym?
odpowiedziano 6 lat temu przez MikoPL
2017-10-25 09:40 59%
Moim zdaniem świetnie znać chociaż jego specyfikację. Dużej filozofii tu nie ma, bo zakładając, że handlujesz maszynami, które wskazałem w poprzednim poście to w praktyce i tak klient wybiera to, co mu potrzebne, a Ty zajmujesz się tylko sprawną obsługą zamówienia.
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2017-10-25 15:33 48%
Jeśli chodzi o handel to ja bym raczej stawiała na towary, które są  potrzebne przez cały rok. Odzież, czy obuwie to taka podstawa. Jakby nie patrzeć w ofertach hurtowni można przebierać. Ceny w większości są na niskim poziomie, który pozwala na uzyskanie wysokiej marży. Taki przykład http://wolpol.com/ , więc finalnie po dobrej reklamie można sporo zarobić.
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-05-12 13:10 52%
Decydując się na dropschipping można świadomie strzelić sobie w stopę, jeżeli dostawca będzie miał spapraną logistykę lub się zatka. Klienci nie lubią czekać. Jestem zwolenniczą trzymania asortymentu u siebie, który nie kosztuje wiele, dlatego zdarzało mi się korzystać już z ofert typu http://butycentrum24.pl/. Po frazach hurt tanie obuwie Wólka Kosowska można znaleźć sporo ciekawych propozycji.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.