Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Pierwsza firma dla kobiety

rozpoczęty 7 lat temu przez Aldona
2016-11-17 12:28 63%
Czy ktoś z was ma może jakiś ciekawy pomysł, jeżeli chodzi o pierwszą firmę dla kobiety?
odpowiedziano 7 lat temu przez Tomasz
2016-11-19 09:46 48%
Bardzo trudne pytanie. Może to głupio zabrzmi, ale nie myślałaś o firmie budowlanej? Taki biznes na pewno miałby szansę istnieć. 
odpowiedziano 7 lat temu przez MikoPL
2016-11-24 08:52 54%
Kobieta może zajmować się wszystkim, również tematami dla facetów. Trzeba mieć pojęcie i pozytywne ADHD twórcze, żeby pomysł, a później biznes pchać do przodu.
odpowiedziano 7 lat temu przez Kolin
2016-12-06 12:42 44%
Tak się składa, że dziś na rynku jest bardzo wiele butików, więc w tym kierunku bym nie szedł. Może jakaś firma budowlana? 
odpowiedziano 7 lat temu przez
2017-05-25 10:31 54%
Może firma cateringowa? Z kanapkami, obiadami i przekąskami? Dużo się takich pootwierało, ale ze względu na dużo biur i firm klienci się zawsze znajdą :) I słyszałem, że można nieźle zarobić, jeśli będzie się mieć dobrze rozwiniętą sieć dystrybucyjną.
odpowiedziano 7 lat temu przez Kasztanek
2017-07-08 18:50 49%
Ja jestem zdania, że nie tylko kobieta ale każdy powinnien w biznesie kierować się sercem i tym co lubimy robić i co sprawia nam radość. Jeśli kobieta będzie fanem motoryzacji i się na tym zna to może mieć sklep z częściami. Ja uwielbiam torebki i portfele dlatego w pasarzu handlowym mam mały butik. Mam podpisaną umowę współpracy z http://leonardo.info.pl i spełniam się w tej pracy. 
odpowiedziano 7 lat temu przez hiphopka
2017-08-31 11:01 55%
z dobrych programów w chmurze bo tylko z takich korzystam to mogę ci polecić <SPAM LINK> świetne oprogramowanie właśnie dla małych i średnich firm :) płacisz tylko za to czego używasz i płacisz za użytkownika, więc jeśli firma nie jest wielka to są naprawdę jakieś groszowe sprawy :) a masz tu opcję monitorowania pracowników, ogarniania projektów :)  
odpowiedziano 7 lat temu przez zasenlau
2017-09-29 09:37 48%
Wybór branży nie powinien zależeć od płci, tylko od umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Dlatego niech ta pani zastanowi sie, co robi najlepiej i jest jej pasją i niech pójdzie w tym kierunku :)
odpowiedziano 7 lat temu przez
2017-09-29 09:54 47%
No właśnie trochę dziwne pytanie, bo według mnie i kobieta i mężczyzna może być dobry w biznesie. Wszystko zależy od kompetencji i zainteresowań, więc za dużo zależnych by konkretnie odpowiedzieć na pytanie xD Mogę tylko zapodać pomysł, by może zająć się hotelarstwem? Całkiem spoko branża według mnie. Programy hotelowe porównanie, program hotelowy Chart byłby idealnym rozwiązaniem w tym temacie.
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-01-22 13:46 43%
Popularne wśród kobiet są wszelkiego typu biznesy odzieżowe. W sumie się nie dziwię, bo jak popatrzeć tutaj http://wolkashop.com/ProductDetail/7763/Sukienki-damskie-Turecki-produckty-V0351-Roz-M-XL-Mix-kolor.aspx to tanie sukienki mogą być fajną podstawą do stworzenia ciekawej oferty i dochodowego biznesu.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-01-30 10:38 53%
Zgadzam się zasenalu, naprawdę dziwne zapytanie :D Otwórz biznes, na którym się znasz i w którym dobrze się czujesz :) 

________________
Jira Polska
<spamlink>
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.