Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Fotobudka - tak, czy nie?

rozpoczęty 7 lat temu przez Tomasz
2016-11-15 18:57 57%
Tak, jak w temacie. Myślicie, że fotobudka to jest dobry pomysł? Czy to ma szansę wypalić? 
odpowiedziano 7 lat temu przez Aldona
2016-11-17 12:28 54%
Moim skromnym zdaniem fotobudka sama w sobie nie jest zła, ale dodałabym jeszcze coś do tego, żeby rozszerzyć zakres działalności. 
odpowiedziano 7 lat temu przez Tomasz
2016-11-19 09:45 57%
Co byś jeszcze dodała? Jak masz jakieś pomysły, to jestem otwarty na wszelkie dodatki i propozycje. 
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-01-16 13:34 54%
Fotobudka jest obecnie badzo popularna - na większości wesel, na jakich jestem albo gdzie są moi znajomi, to jest własnie taka fotobudka. Dobrze by było mieć np. zmieniane tła, żeby wszystkie zdjęcia nie były takie same, ewentualnie jakieś bardziej oryginalne gadżety do zdjęć (dopsowane powiedzmy do klimatu całej imprezy), ewentualnie (ale to chyba już w wielu jest) - zmienialny szbalon do wywołanych zdjęć, dzięki temu wszystkie zdjęcia nie będą takie same i goście będą mogli się trochę pobawić 
odpowiedziano 6 lat temu przez kzemun
2018-03-12 14:57 56%
To dobry pomysł, musisz mieć jednak Klientów, najlepiej co tydzień. 
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-03-12 19:27 47%
Również jestem zdania że fotobudka to dobry pomysł, ale warto byłoby nieco poszerzyć zakres działalności. Na pewno przyniesie to większe korzyści. :)
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.