Dzisiaj jest: 24.4.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Handel w sieci krok po kroku

rozpoczęty 2 miesiące temu przez Bartas Gdańsk
2018-02-12 10:58 84%
Od czego zacząć handel w sieci? Jestem na etapie pomysłu i analizy dostępnych na rynku rozwiązań typu https://redcart.pl, bo chciałbym zainwestować w tego typu biznes pewne środki. Czy ktoś z was odniósł sukces w branży i może podzielić się doświadczeniami?
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Monka
2018-02-23 14:30 21%
Myślę, że tu https://www.idosell.com/pl/shop/why-iai/jak-zalozyc-sklep-internetowy/ znajdziesz podstawowe informacje w tym temacie. Założenie sklepu internetowego to dobry pomysł, ale od początku musisz się do tego przyłorzyć i już na stacie zadbać o szczegóły. W internecie znajdziesz sporo artykułów na ten temat. Warto je poczytać - będzie łatwiej. 
odpowiedziano miesiąc temu przez MikoPL
2018-03-30 14:47 50%
Najczęściej można poczytać o sukcesach w handlu internetowym, które odniosły duże firmy. W moim mniemaniu te dane są nie do końca miarodajne. Wprawdzie nie ma sposobu na gwarantowany sukces w wielu branżach, ale podstawa to dobry produkt, który jest do wzięcia np. z https://obuwie365.pl/ i marketing.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.