Dzisiaj jest: 25.5.2018, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

dropschipping

rozpoczęty rok temu przez zenonix1
2017-07-13 21:54 38%
Witam,

interesuje mnie stworzenie sklepu internetowego na zasadach dropshippingu.
Czy ktoś może mi coś doradzić? Ewentualnie podesłać jakieś stronki, książki, artykuły na ten temat??
Z góry dziękuję!
odpowiedziano rok temu przez Bartas Gdańsk
2017-07-14 13:57 39%
W jakiej branży chcesz działać? Nie ma tutaj wielkiej filozofii. Tworzysz/zlecasz stworzenie sklepu z integracją z wybranymi hurtowniami. Problem powstaje wtedy, gdy chcesz zostać zaóważona bo zazwyczaj w sklepach pojawia się oferta ze zdjęciami producenta i tą samą ceną. Wybić się jest trudno bez odpowiedniego planu.
odpowiedziano rok temu przez zenonix1
2017-08-03 21:42 51%
Branza odziezowa, rzeczy od mlodych polskich projektantow wiec robione na zamowienie :)
Znalazlam spoko kompedium Wojciecha Wawrzaka na blogu Prakreacja --> jest tam chyba wszystko o dropshipingu!
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez MikoPL
2017-10-24 18:42 36%
Do handlu w sieci trzeba się dobrze przygotować. Moim zdaniem kolejny sklep odzieżowy jest słabym pomysłem. Lepiej szukać niszowych rozwiązań. Pomysłów nie brakuje. W branży budowlanej to np. maszyny budowlane. Przykładowa oferta współpracy hurtowej jest na stronie firmy RemonTech.
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez Bartas Gdańsk
2017-10-25 09:38 70%
Myślisz, że każdy odnajdzie się w handlu sprzętem budowlanym?
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez MikoPL
2017-10-25 09:40 72%
Moim zdaniem świetnie znać chociaż jego specyfikację. Dużej filozofii tu nie ma, bo zakładając, że handlujesz maszynami, które wskazałem w poprzednim poście to w praktyce i tak klient wybiera to, co mu potrzebne, a Ty zajmujesz się tylko sprawną obsługą zamówienia.
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez Monka
2017-10-25 15:33 29%
Jeśli chodzi o handel to ja bym raczej stawiała na towary, które są  potrzebne przez cały rok. Odzież, czy obuwie to taka podstawa. Jakby nie patrzeć w ofertach hurtowni można przebierać. Ceny w większości są na niskim poziomie, który pozwala na uzyskanie wysokiej marży. Taki przykład http://wolpol.com/ , więc finalnie po dobrej reklamie można sporo zarobić.
odpowiedziano 2 tygodnie temu przez Kasztanek
2018-05-12 13:10 100%
Decydując się na dropschipping można świadomie strzelić sobie w stopę, jeżeli dostawca będzie miał spapraną logistykę lub się zatka. Klienci nie lubią czekać. Jestem zwolenniczą trzymania asortymentu u siebie, który nie kosztuje wiele, dlatego zdarzało mi się korzystać już z ofert typu http://butycentrum24.pl/. Po frazach hurt tanie obuwie Wólka Kosowska można znaleźć sporo ciekawych propozycji.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.