Dzisiaj jest: 21.9.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Własna restauracja chińska

rozpoczęty rok temu przez Krystian
2016-12-13 08:48 77%
Czy waszym zdaniem restauracja chińska jest dobrym sposobem na biznes? Czy z tego da się wyżyć? Jak to wszystko ogarnąć?
odpowiedziano 9 miesięcy temu przez Mozajka
2016-12-26 12:14 62%
Restauracja to trudny biznes. Zależy gdzie by ją otwierać. Bardziej zwróć uwagę na fit.
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Alex
2017-01-17 18:58 39%
Restauracja to bardzo trudny biznes, jest dużo rzeczy do załatwienia i do ogarnięcia. Moim zdaniem warto to przemyśleć dwa razy. 
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez dynamical
2017-04-04 15:43 42%
To trudny biznes, ale można sobie pracę ułatwić, stawiając na takie rozwiązania jak program Szef - gastro.pl/gastro-szef/ To bardzo dobre rozwiązanie, bo akurat ten program pozwala zarządzać magazynami. Dzięki temu wiesz, ile masz produktów, które trzeba domówić etc 
odpowiedziano 3 miesiące temu przez dynamical
2017-06-09 12:51 62%
Chińska restauracja raczej nie obejdzie się bez warzyw, więc polecam ci warzywa Rogowski. Korzystam z ich dostawy już jakiś czas i nie mam żadnych zarzutów. Zawsze zapewniają mi świerze warzywa do szaszłyków, dobrej jakości marynowane warzywa... z resztą jak jesteście zainteresowani takiego typu dostawcą to sprawdźcie. Polecam.
odpowiedziano 3 tygodnie temu przez giwea
2017-08-30 12:57 44%
Moim zdaniem jest to dobry pomysł na biznes, jeśli w Twoim mieście nie ma za dużej konkurencji na rynku. No i jeśli rzeczywiście masz doświadczenie i wiedzę w tej branży :D

odpowiedziano 3 tygodnie temu przez ress
2017-08-31 09:20 50%
Zgadzam się, że gastronomia to ciężki biznes. Większość lokali pada po 2-3 latach albo nawet po roku. Trzeba mieć dobry pomysł na siebie, przyciągać ludzi, budować relacje z nimi, by wracali. O konkurencji już nie wspomnę... Myślę, że warto mieć w swoim wyposażeniu terminale POS. Znacznie podnoszą jakość obsługi. ;)
odpowiedziano 3 tygodnie temu przez ysem
2017-08-31 13:15 33%
Polecam sprawdzić sobie różne rozwiązania do usprawnienia swojej restauracji. Jeśli serio zamierzasz takową założyć, to musisz dowiedzieć się o systemach, jakie proponuje producent POS. Znajdziesz info na ich stronie <spamlink>
odpowiedziano tydzień temu przez pierundc
2017-09-11 09:30 60%
Jasne, że się da. Popularny 'chińczyk' to w Polsce jeden z najczęściej wybieranych fast foodów. Do restauracji, oprócz standardowego wyposażenia, dorzuć dobrą szafę chłodniczą na napoje i biznes jak ta lala. Ja u siebie mam szafę Liebherra i gorąco polecam, nie zepsuła się już od kilku lat.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.