Dzisiaj jest: 21.9.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Pierwsza firma dla kobiety

rozpoczęty rok temu przez Aldona
2016-11-17 12:28 71%
Czy ktoś z was ma może jakiś ciekawy pomysł, jeżeli chodzi o pierwszą firmę dla kobiety?
odpowiedziano rok temu przez Tomasz
2016-11-19 09:46 49%
Bardzo trudne pytanie. Może to głupio zabrzmi, ale nie myślałaś o firmie budowlanej? Taki biznes na pewno miałby szansę istnieć. 
odpowiedziano rok temu przez MikoPL
2016-11-24 08:52 47%
Kobieta może zajmować się wszystkim, również tematami dla facetów. Trzeba mieć pojęcie i pozytywne ADHD twórcze, żeby pomysł, a później biznes pchać do przodu.
odpowiedziano rok temu przez Kolin
2016-12-06 12:42 47%
Tak się składa, że dziś na rynku jest bardzo wiele butików, więc w tym kierunku bym nie szedł. Może jakaś firma budowlana? 
odpowiedziano 4 miesiące temu przez kruszec
2017-05-25 10:31 44%
Może firma cateringowa? Z kanapkami, obiadami i przekąskami? Dużo się takich pootwierało, ale ze względu na dużo biur i firm klienci się zawsze znajdą :) I słyszałem, że można nieźle zarobić, jeśli będzie się mieć dobrze rozwiniętą sieć dystrybucyjną.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Kasztanek
2017-07-08 18:50 55%
Ja jestem zdania, że nie tylko kobieta ale każdy powinnien w biznesie kierować się sercem i tym co lubimy robić i co sprawia nam radość. Jeśli kobieta będzie fanem motoryzacji i się na tym zna to może mieć sklep z częściami. Ja uwielbiam torebki i portfele dlatego w pasarzu handlowym mam mały butik. Mam podpisaną umowę współpracy z http://leonardo.info.pl i spełniam się w tej pracy. 
odpowiedziano 3 tygodnie temu przez hiphopka
2017-08-31 11:01 67%
z dobrych programów w chmurze bo tylko z takich korzystam to mogę ci polecić <SPAM LINK> świetne oprogramowanie właśnie dla małych i średnich firm :) płacisz tylko za to czego używasz i płacisz za użytkownika, więc jeśli firma nie jest wielka to są naprawdę jakieś groszowe sprawy :) a masz tu opcję monitorowania pracowników, ogarniania projektów :)  
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.