Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Budowa hali stalowej?

rozpoczęty 7 lat temu przez Mattik
2016-11-04 19:04 65%
Czy ktoś z Was orientuje się jaki może być koszt budowy hali stalowej? Moja firma potrzebuje dodatkowego magazynu i wydaje mi się, że właśnie taka konstrukcja sprawdzi się idealnie. Wysłałam już zapytanie do http://solidhale.pl/ i oczekuje otrzymania wyceny projektu oraz wykonania. Ale może ktoś z Was juz postawił taką halę i może podpowiedzieć jakie to koszty?
odpowiedziano 7 lat temu przez MikoPL
2016-11-08 11:58 49%
Wszystko zależy od projektu. To minimum kilkadziesiąt tysięcy. Czekaj na odpowiedź.
odpowiedziano 7 lat temu przez Monka
2017-10-05 09:55 55%
Możecie napisać jak wyglądał u was proces budowy hali? Po czyjej stronie było zaopatrzenie? Przeglądam oferty zarówno wykonawców jak i importerów stali jakościowej typu http://virgamet.pl i ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce?
odpowiedziano 6 lat temu przez Bartas Gdańsk
2017-12-16 09:29 49%
Widziałem tego typu hale z blachy trapezowej http://agrohale.eu/hale-obudowane-blacha/ już postawione. Koszty są do udźwignięcia. Wszystko zależy od wielkości hali i oczywiście decyzji o jej montażu.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-03-13 09:02 52%
Koszty są zależne od wielu czyników, chociażby od samej wielkości więc ciężko tak na oko powiedzieć. Możesz skontaktować się z generalnym wykonawcą- firmą Commercecon, oni mogą Ci zrobić taki kosztorys od projektu po wykończenie całej konstrukcji. Warto z nich skorzystać ponieważ korzystają z nowoczesnych rozwiązań pozwalających na ekonomiczne zużycie stali, co za tym idzie obniżenie kosztów
odpowiedziano 6 lat temu przez Marcinek
2018-03-28 11:58 45%
Budowa hali to ogromny wydatek, jednak wiadomo jest to inwestycja, która prawdopodobnie prędzej, czy później się zwróci, jednak trzeba pamietać o tym, żeby wybierać bezpieczne i najbardziej korzystne rozwiązania. czy to jak chodzi o maszyny, materiały, wykonawców. Wszystko jest kluczowe i może przyspieszać lub spowalniać cały proces budowy.
odpowiedziano 6 lat temu przez Krucek
2018-04-09 12:59 44%
A myślałeś może o założeniu u siebie w hali stalowej kurtyny paskowe? U mnie takie kurtyny - <spamlink> sprawdziły się bardzo dobrze. Świetnie chronią przed przepieszczeniem się zanieczyszczeń, brudu, kurzu, mają właściwości akusto- i termoizolacyjne. Dobrze sprawdzają się do odgrodzenia stanowisk pracy.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-08-06 14:51 45%
Jeżeli szukasz generalnego wykonawcy to najlepszym rozwiazaniem będzie ta firma <spamlink> jako generalny wykonawca sprawdzą sie wzorowo, maja wiele lat doświadczenia z budową hal oraz budynków gospodarczych. Generalny wykonawca to wielka odpowiedzialnosć ale ta firma da sobie z nią radę.
odpowiedziano 5 lat temu przez Krucek
2018-10-18 13:19 44%
Jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz zapytać specjalistów - <spamlink> Myślę, że gdyyś do nich napisał z konkretynmi wytycznymi byliby w stanie Ci pomóc. Najważniejsze to zasięgnąć informacji u źródła i myślę, że to jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań :)
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-03-29 22:20 44%
Szczerze to nie mam bladego pojecia jaki mógłby być koszt takiej budowy.. Pewne jest to że bez odpowiednich narzędzi się nie obejdzie, a nawet i to jest już pewien koszt. Zobaczcie w [spam] jak to wygląda.
odpowiedziano 3 lata temu przez konto-usuniente
2021-04-29 10:11 60%
Jeśli jesteście na etapie budowy hali, to pamiętajcie, że bardzo ważnym elementem jej wyposażenia jest brama, dzięki której łatwo będzie przemieszczać produkty z zewnątrz. Na stronie [spam] możecie zobaczyć ciekawą propozycję bram przemysłowych, które zajmują bardzo małą ilość miejsca. Producent zapewnia wysoką jakość i wytrzymałość produktu przez wiele lat.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.