Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenia w firmie i wszystko, co wiąże się z tym tematem.
Dodaj odpowiedź

Ubezpieczenie grupowe dla pracowników firmy

rozpoczęty 8 lat temu przez Platforma-dla-firm
2016-02-05 21:26 56%
Inwestujecie w tego typu usługi? Zachęcam do dyskusji nie tylko na temat ubezpieczeń grupowych.
odpowiedziano 8 lat temu przez MikoPL
2016-02-08 18:59 57%
W dużych firmach np. przy pracy na maszynach to podstawa. Ja mam 2 pracowników i nawet o tym nie myślałem.
odpowiedziano 8 lat temu przez Bartas Gdańsk
2016-02-08 19:31 64%
Kogo dziś stać na ubezpieczenia grupowe? To dobre rozwiązanie ale dla tych, którzy mają na to pieniądze.
odpowiedziano 8 lat temu przez MikoPL
2016-02-20 21:42 50%
Co zrobisz, jeśli okaże się, że Twoje oszczędności będą przy wypadku jakiegoś niedouczonego pracownika kosztowały krocie?
odpowiedziano 8 lat temu przez Bartas Gdańsk
2016-02-20 21:44 59%
Póki co nie mam tego typu problemu. Wiele zależy od oferty i samego ubezpieczyciela. Bo co zrobisz, jeśli ubezpieczyciel wypnie się i odmówi wypłaty, bo gwoździe były nie w pudełku?
odpowiedziano 8 lat temu przez MikoPL
2016-02-20 21:45 47%
Gdybanie. Podsawowe ubezpieczenie grupowe to nie jest pewnie jakiś mega koszt. Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, bo to się mści.
odpowiedziano 8 lat temu przez Bartas Gdańsk
2016-02-20 21:46 45%
W ubezpieczeniach nie brakuje historii typu ubezpieczyciel odmówił wypłaty bo coś tam. Wiesz jak jest. Na bezpieczeństwie się nie oszczędza. Masz rację ale wszystko trzeba robić z głową.
odpowiedziano 8 lat temu przez MikoPL
2016-02-20 21:48 43%
Gdyby żyć przesądami i historiami typu ktoś coś, to nic by nie dało rady zrobić. Wiem, że problemów jest wiele. Co z tego? Ubezpieczyciele też muszą zarobić. Wielu w ten sposób poszkodowanych wygrywa w sądzie.
odpowiedziano 8 lat temu przez Bartas Gdańsk
2016-02-20 21:51 56%
Ubezpieczasz siebie i firmę z pracownikami po to, żeby na wszelki wypadek mieć wszystko w d....Nie po to, żeby się później sądzić z ubezpieczycielami, którzy utrudniają później życie.
odpowiedziano 6 lat temu przez malinka
2017-10-16 14:23 41%
Ja pracowników ubezpieczam w TUW lub Aliannz i tam dodatkow z opieką medyczną LuxMed w przypadku Krakowa to najlepsza opcja.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-04-27 13:29 56%
Praktycznie każde duże towarzystwo ubezpieczeniowe daje możliwosć wykupienia ubezpieczenia grupowego. Warto jest wysłać zapytanie o ofertę to kilku z nich. I na spokojnie porównać sobie warunki oraz zakres ubezpieczenia jakie zaproponowali. Praktycznie zawsze warunki są korzystniejsze niż przy ubezpieczeniu indywidualnym.
Ze swojej strony sugeruję dopytać się w Nationale Nederlanden: <spamlink>
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.