Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Komputery, urządzenia biurowe i oprogramowanie

Wszystko na temat komputerów, urządzeń biurowych i oprogramowania w firmie.
Dodaj odpowiedź

Poszukiwana tania drukarka etykiet

rozpoczęty 7 lat temu przez Sławomir
2017-01-16 09:05 59%
Witam, tak jak w temacie, poszukuje niedrogiej drukarki do etykiet. Liczą się dla mnie przede wszystkim koszty, więc oryginalne kasety raczej odpadają. Na podstawie znalezionych informacji wiem, że ponoć najlepsze zamienniki ma marka Labelpeak. Ktoś używa drukarki do etykiet z zamiennikami? Prosze o pomoc.
odpowiedziano 7 lat temu przez Marek86
2017-02-06 14:31 52%
Ja od dawna wykorzystuje zamienniki Labelpeak i powiem szczerze, że nie znajdziesz nic lepszego na rynku. Dobra cena i doskonała jakość to główne zalety materiałów eksploatacyjnych tej marki.
 
odpowiedziano 7 lat temu przez Sławomir
2017-05-22 08:20 48%
Dzięki za informację, właśnie poszukuje materiałów eksploatacyjnych do mojej drukarki i teraz wiem, że warto postawić na zamienniki Labelpeak. Jak wypróbuje to dam znać!
 
odpowiedziano 7 lat temu przez Sławomir
2017-07-03 10:58 51%
Jestem bardzo zadowolony z tych zamienników :o Nie pomyślałbym, że zamienniki Labelpeak zaoferują mi to samo co oryginały..
odpowiedziano 7 lat temu przez Kasztanek
2017-09-20 10:25 49%
Może zobacz ofertę na http://www.kserkop.com/pl--urzadzenia-drukujace-9 mają na prawdę spory wybór sprzętu drukującego do firmy zarowno nowego jak i używanego, który często opłaca się bardziej kupić bo jest w bardzo dobrym stanie a jest sporo tańszy. Zobacz może coś znajdziesz. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Sławomir
2017-12-11 08:44 54%
Dzięki za opinie, ale zostanę przy marce ulubionej;)
 
odpowiedziano 6 lat temu przez Marek86
2018-01-10 13:50 50%
Ostatnio próbowałem konkurencyjne marki, ale marka ulubiona ciągle przoduje…
 
odpowiedziano 6 lat temu przez Sławomir
2018-01-10 13:53 49%
Ja ostatnio otrzymałem maila z ofertą konkurencji, ale podziękowałem, bo już wcześniej sam przekonałem się, że zamienniki są najlepsze..
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.