Dzisiaj jest: 21.9.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Komputery, urządzenia biurowe i oprogramowanie

Wszystko na temat komputerów, urządzeń biurowych i oprogramowania w firmie.
Dodaj odpowiedź

Program do automatyzacji procesów - firma hadnlowa

rozpoczęty 3 miesiące temu przez DeV
2017-06-07 15:47 81%
Cześć, korzystacie z różnych programów automatyzujących procesy w firmie? System erp posiadam, sprawdza się ok, ale pewne rzeczy niestety nadal muszą być robione ręczie przez pracowników. Prowadzę działalność handlową stacjonarlnie plus wysyłkowo przez internet, mam własny magazyn i zaopatruję się w towar z wielu różnych źródeł, często też mam zamówienia niestandardowe od klientów, które też muszę ogarniać z zamawiać. Myślę o współpracy z tą firmą innbusiness mieliśmy już pierwsze spotkanie, na razie było ogólne omówienie potrzeb, działalności firmy itp Jeszcze się nie zdecydowałem i szukam informacji w internecie czy i jak tego typu systemy pomagają ogarniać i usprawniać pracę.
Pozdr
odpowiedziano 3 miesiące temu przez Bartas Gdańsk
2017-06-19 12:07 63%
Co w ofercie ma firma o której piszesz?
odpowiedziano 3 miesiące temu przez DeV
2017-06-26 10:06 60%
Ogólnie pomagają w organizacji biura i usprawniają obieg dokumentów, co akurat w moim przypadku jest bardzo ważne. Oferują pomoc w komunikacji między pracownikami (z czym mamy problem), system workflow połączony z pocztą - ogólnie mnóstwo (wydaje mi się) istotnych spraw- na ich stronie jest cała oferta. Właściwie do tej pory to nie udało mi się znaleźć niczego lepszego od nich, ale nadal szukam :D
odpowiedziano 3 miesiące temu przez dynamical
2017-07-05 12:30 59%
A myślałeś może o menu głosowym IVR? Mogło by to w pewien sposób usprawnić pracę. Źle zaplanowane może denerwować klientów, więc polecam do lektury artykuł Focustelecom, który może rozwiązać ten problem. Dla mnie wyjaśnił kilka spraw i wiem już jak działać ;) 
odpowiedziano ok. 3 godziny temu przez Monka
2017-09-21 14:35
Myślę, że warto zwrócić uwagę na Grafik Optymalny. Tu macie link do strony firmy https://www.grafikoptymalny.pl/. To oprogramowanie bardzo usprawnia tworzenie harmonogramów dla pracowników. Dobrze też rozwiązuje problem tworzenia list obecności, ewidencji czasu pracy i ograniczenia ilości nadgodzin. Moim zdaniem to jeden z lepszych systemów, który wpasowuje się w tematy kadrowe.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.